Dziś wyjątkowo zupełnie nie o suplach...

Jakiś czas temu uruchomiliśmy dla Was możliwość płatności krypto walutami za towary kupowane na osasport.pl 

Niedawno zrobiliśmy kolejny krok i umożliwiliśmy dokonywanie zakupu krypto waluty Bitcoin za pośrednictwem naszej strony.  Taką możliwość macie w tym miejscu tutaj można kupić Bitcoin


Od 16.11.2020 roku możecie też do kwoty 15 000 euro kupić lub sprzedać Bitcoina całkowicie anonimowo w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie, przy ul. Górczewskiej 27/35. Jak to zrobić?

Zakup Bitcoin odbywa się na dwa sposoby: 

- Jeżeli posiadacie swój portfel do przechowywania BTC, to zapraszamy z jego adresem i w zamian za gotówkę przelewamy na niego odpowiednią ilość kryptowaluty. 

- Jeżeli takiego portfela nie posiadacie, to możemy otworzyć dla Was konto depozytowe na którym umieszczone zostaną Wasze krypto środki. Na potwierdzenie tej transakcji zostanie wygenerowane stosowne potwierdzenie z adresem tegoż depozytu. Dzięki temu adresowi na przykład po pół roku możecie za naszym pośrednictwem wymienić Wasze krypto waluty na Złotówki.

Sprzedaż Bitcoin to przekazanie Waszych krypto walut na depozyt i po potwierdzeniu przez sieć Bitcoin wypłata gotówki "do ręki".

Dlaczego w ogóle to robimy? Otóż ja jako właściciel OsaSport.pl jestem entuzjastą krypto walut. Nie tylko krypto, ale przede wszystkim niezależności, jeśli chodzi o finanse, o prowadzenie działalności gospodarczej, o decydowanie o swoich finansach... W obecnej sytuacji, w której Banki Centralne dodrukowują masowo pieniądze fiducjarne ich wartość z miesiąca na miesiąc maleje. Do tego negatywne stopy procentowe powodują, że trzymanie swoich środków na lokatach czy kontach oszczędnościowych nie ma najmniejszego sensu. 

Aby zachować wartość nabywczą pieniądza musimy dziś uciekać w aktywa potrafiące w dłuższej perspektywie czasu utrzymać, czy nawet zwiększyć swoją siłę nabywczą. Takie aktywa to na przykład złoto, srebro, surowce, akcje przedsiębiorstw, czy właśnie dynamicznie rozwijające się waluty wirtualne. Każda z tych opcji ma swoje plusy i minusy. Radzę się z nimi zapoznać, poczytać trochę, posłuchać podcastów na YouTube zanim podejmiecie decyzję w co zainwestować Wasze z trudem zarobione i zaoszczędzone środki.  

Ja proponuję i stwarzam Wam możliwość łatwego zainwestowania w Boitcoin. A dlaczego akurat Bitcoin? Po prostu wierzę w to, że w najbliższym czasie ta inwestycja przyniesie ogromne korzyści. W ekonomii wszystko odbywa się w pewnych cyklach. Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w internecie wskazują, że jesteśmy na początku wielkiej hossy, która potrwa pomiędzy pół a półtora roku. Zresztą prosta sprawa, to nie wiedza tajemna, że Bitcoin podrożał od marca 2020 od listopada 2020, czyli w ciągu 8 miesięcy z 3800 dolarów do       16 500 dolarów, czyli o ponad 400%. A według speców od rynku krypto to dopiero początek. Są tacy, którzy uważają, że podczas tej hossy BTC przebije 100 000 $ za jednostkę! Oczywiście nikt z Was nie musi kupować 1 Bitcoina. BTC cechuje się ogromną podzielnością dzieli się na 100 000 000 Satoshi, więc nie trzeba mieć milionów, bo rozpocząć inwestowanie w tę krypto walutę.  

Pamiętajcie: czasy są ciężkie, trzeba liczyć każdy milion ;)

Inne artykuły na blogu

Udostępnij ten wpis

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.