Olimp Gain Bolic 6000 3500g
 

Gain Bolic 6000 skuteczny sposób na budowę masy

Gain Bolic to bardzo dobry gainer, czyli mieszanka białek i węglowodanów, wspomagająca rozbudowę masy mięśniowej. Zawiera w sobie białka serwatkowe, kazeinę micelarną oraz przefiltrowane białko jaj, a dla większej kaloryczności dodano węglowodany o szerokim indeksie glikemicznym. Abu polepszyć właściwości anaboliczne produktu, do składu wprowadzono monohydrat kreatyny razem z tauryną. Jako że Olimp dba o jakość swoich produktów w Gain Bolic nie znajdziemy białek pszenicznych oraz cukru mlecznego często stosowanego w produktach z niższych półek.

Zalety produktu Gain Bolic 6000

  • skutecznie wspomaga rozwój masy mięśniowej
  • zabezpiecza białka przed rozpadem
  • zawiera pełnowartościowe białka najwyższej jakości
  • uzupełnia zapasy glikogenu
  • posiada właściwości anaboliczne
  • najwyższa jakość produktu

Jak działa Gain Bolic

Głównym zadaniem każdego gainera, mówiąc w dużym uproszczeniu, jest budowa masy. Skuteczny gainer opiera swoje działanie na składnikach. Jednym z głównych składników jest białko lub też kompozycja kilku rodzajów białek, drugim są węglowodany. Jeżeli chodzi o proteiny, w Gain Bolic Olimp zastosował pełnowartościowe białka w tym szybkowchłanialny koncentrat białek serwatkowych. Jak wiemy białko jest niezbędnym produktem do budowania masy mięśniowej, ale również pozwala utrzymać masę mięśniową na odpowiednim poziomie podczas diety o ujemnym deficycie kalorycznym.

Kolejnym składnikiem suplementu od firmy Olimp są wspomagające aktywność fizyczną węglowodany. Nasz organizm jest zaprogramowany tak, aby podczas wysiłku w pierwszej kolejności czerpać energię z węglowodanów, gdyż paliwem dla naszych mięśni jest glukoza. Węglowodany mają tę właściwość, że są bardzo szybko przyswajane i praktycznie zaraz po spożyciu przerabiane są na energię.

Wisienką na torcie w składzie tego gainera jest monohydrat kreatyny, mający bezpośredni wpływ na wzrost fosfokreatyny w tkance mięśniowej, co wspomaga generowanie mocy i wydajności podczas ćwiczeń o dużym natężeniu.

Co mi da stosowanie Gain Bolic 6000?

W skrócie można powiedzieć, że stosowanie Gain Bolica wspomoże budowanie masy mięśniowej, pozwoli uzupełnić zapotrzebowanie kaloryczne oraz w ostateczności zastąpi szybki posiłek. Dodatkowo warto wspomnieć, że naukowcy ze Szwecji w latach sześćdziesiątych pokazali, że diety bogate w węglowodany, korzystnie wpływają na wydajność sportowców, ponadto przy wykonywaniu treningów wytrzymałościowych i stosowaniu tego rodzaju diet, zmęczenie mięśni występuje później.

Dla kogo jest przeznaczony?

Produkt przeznaczony nie tylko dla osób trenujących zawodowo lecz również rekreacyjnie. Jeżeli zależy ci na szybkim zbudowaniu masy mięśniowej, ten produkt jest właśnie dla ciebie. Może on byćrównież stosowany wszędzie tam, gdzie nie ma czasu na zwykły posiłek, a jednocześnie występuje zapotrzebowanie na wysokokaloryczne pożywienie.

5901330052828
No reviews

Olimp Gain Bolic 6000 3500g

OS585-1268
126,88 zł
Czas wysyłki: natychmiast!
Smak

Produkt dodany do listy życzeń