Bezpieczne płatności w naszym sklepie internetowym

Na stronie OsaSport.pl możesz zapłacić za produkty w dowolny sposób. Najczęściej wybieraną formą płatności za zakupy są płatności elektroniczne, które w naszym wypadku obsługuje firma Przelewy24. Gdy wybierzesz tę formę płatności, zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę, gdzie dokonasz opłaty za pomocą:

Płatności Przelewy24

Jeżeli czujesz się pewnie, gdy płacisz za swoje zakupy w momencie, gdy je otrzymujesz, skorzystaj z płatności przy odbiorze. Zapłacisz w tym wypadku dopiero przy dostawie zamówionych produktów przez kuriera, bądź w paczkomacie Inpost, jeżeli wybierzesz ten sposób dostawy. Należy jednak pamiętać, że płatność przy odbiorze wiąże się zawsze z dodatkową opłatą (szczegóły i ceny za poszczególne rodzaje wysyłki znajdziesz w zakładce Metody i koszty dostawy).

Możesz również zapłacić za zakupy przelewem tradycyjnym. Po wybraniu takiej opcji i sfinalizowaniu zamówienia otrzymasz dane do przelewu drogą mailową.

Mamy również Płatność PayPo - kupujesz produkty, ale płacisz za nie dopiero po 30 dniach lub całą płatność rozkładasz na niskie raty.