paypo

Odbierz towar od razu, zapłać później

Wybierz produkty w naszym sklepie i jako metodę płatności w kolejnym kroku wybierz PayPo.

PayPo zapłaci za zakupy w Twoim imieniu. Będziesz miał 30 dni na wpłatę pieniędzy do PayPo, możesz również rozłożyć płatność na raty. A wszystko bez żadnych opłat, nie dopłacasz ani złotówki więcej niż cena zakupionych produktów. Prawdza, że wygodnie?

Jak to działa?
PayPo.pl to prosty, szybki i bezpieczny sposób zapłaty za zakupy w sklepach internetowych bez korzystania z konta bankowego czy karty kredytowej. Kupujesz teraz, a płacisz za 30 dni. Dodatkowo jesteś chroniony przed nieuczciwymi sprzedawcami naszą unikalną Gwarancją Ochrony Kupującego.
Jak zacząć?
Twoje konto zostanie założone automatycznie podczas pierwszej transakcji w naszym sklepie internetowym. Później będziesz mógł korzystać z płatności PayPo w każdym sklepie, który udostępnia tego rodzaju płatności.
Kto może korzystać z PayPo?
Z płatności PayPo może korzytsać każdy, kto ukończył 18 lat.
Co w przypadku zwrotu towaru?
W przypadku, gdy chcesz dokonać zwrotu zakupionego towaru, zaloguj się na swoje konto w PayPo.pl i zaznacz czy zwracasz całość czy część zamówienia. Po potwierdzeniu przez sklep otrzymania zwrotu anulujemy transakcję, a ewentualną nadpłatę przelejemy na Twój rachunek bankowy.
Czy płatności PayPo są bezpieczne?
Nie ma bezpieczniejszej metody niż PayPo: - Nie prosimy Cię o login i hasło do Twojego banku lub danych karty kredytowej, - Wszystkie transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów. - Do potwierdzenia zamówienia używasz kodu SMS, który trafia bezpośrednio na Twój telefon. - Nie płacisz za towar dopóki nie sprawdzisz, że to jest dokładnie to co zamówiłaś/eś.
Gwarancja PayPo
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymasz od sklepu zamówionego towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana, a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.
Co odróżnia PayPo od innych metod płatności
PayPo to jedyna metoda płatności, gdzie możesz otrzymać i sprawdzić towar przed dokonaniem zapłaty. Dodatkowo, inaczej niż w przypadku tradycyjnego przelewu, jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymasz towaru, nie musisz nic płacić.
Jak zapłacić wymaganą kwotę?
Masz dwie możliwości uregulowania należności. Albo spłata całej kwoty w ciągu 30 dni, albo możesz zdecydować się na rozłożenie płatności na niskooprocentowane raty. Płatność możesz dokonać zwykłym przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub za pomocą szybkich płatności online.