• Obniżka
Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120 kaps.

Co to jest AAKG 1250 Extreme Mega Caps?

Jedna kapsułka, wiele korzyści, to nic innego jak AAKG 1250 Extreme Mega Caps firmy Olimp Sport Nutrition. Oto suplement diety, który powstał dzięki wykorzystaniu właściwości jednego z popularnych w sporcie aminokwasów — L-argininy. Z kolei, nowoczesna technologia i warunki produkcji stworzyły preparat o wysokiej jakości i niezwykle skutecznym działaniu, będącym wsparciem dla miłośników różnych dyscyplin.

Jak działa AAKG 1250 Extreme Mega Caps?

L-arginina jest jednym z dobrze poznanych składników odżywek dla sportowców, który pod kątem biochemicznym zaliczany jest do grona aminokwasów. Główną właściwością argininy jest przede wszystkim zwiększenie siły i wytrzymałości ćwiczącego. Dzięki usprawnieniu produkcji i uwalniania tlenku azotu (NO) dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych i zwiększenia dopływu krwi. Efektem tego jest zwiększonadystrybucja krwi, tlenu i wartości odżywczychdo naszych mięśni. Poprawa ich odżywiania stwarza świetne warunki do ich rozwoju, a co za tym idzie, łatwiejszą rozbudowę ich masy. Lepszy transfer niezbędnego paliwa dla mięśni pozwoli na uzyskanie efektu „pompy mięśniowej”, co w praktyce docelowo zwiększy naszą siłę i ograniczy odczuwane zmęczenie.

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps - efekty

Preparat AAKG 1250 Extreme Mega Caps może być wykorzystany jako skuteczne wsparcie do rozbudowania masy mięśniowej i zwiększenia rozmiarów sylwetki. To pozwala dość jednoznacznie stwierdzić, że AAKG firmy Olimp można potraktować jako solidne wzmocnienie naszej dotychczasowej suplementacji. Co więcej, zwiększona siła i wytrzymałość umożliwią pracę z większym obciążeniem, czego efektem jest mocniejszy bodziec do rozwoju masy mięśniowej.

Dla kogo AAKG 1250 Extreme Mega Caps?

Choć arginina wykazuje typowe działanie pro mobilizujące, sam suplement może być wykorzystywany jako środek do niwelowania oznak intensywnej aktywności fizycznej. W jaki sposób? Arginina na drodze licznych przemian ulega transformacji do innych aminokwasów jak cytrulina i ornityny, z którymi wspólnie uczestniczy w procesie cyklu mocznikowego. Kaskada postępujących reakcji umożliwia usuwanie nadmiaru szkodliwego mocznika, tworząc odpowiednie środowisko do zwiększonej syntezy ATP, a co za tym idzie, potęgując rozwój masy mięśniowej. AAKG 1250 Extreme Mega Caps pośredniczy też w produkcji szeregu aminokwasów jak np.: BCAA, glutaminy czy proliny3.

Cena i opinie AAKG 1250 Extreme Mega Caps

Właściwości argininy od firmy Olimp są sporym potwierdzeniem korzyści, jakie niesie za sobą stosowanie tego suplementu. Decydując się na AAKG 1250 Extreme Mega Caps możesz spodziewać się następujących efektów:

  • Wzrost siły i wytrzymałości mięśni
  • Podwyższenie progu odczuwanego zmęczenia
  • Skuteczniejsza regeneracja

Suplement występuje w formie kapsułek, które ułatwiają dawkowanie preparatu. W przypadku stosowania okołotreningowego zaleca się stosować 3 kapsułki dziennie – 1 przed i po treningu oraz przed planowanym snem. Koszt to mniej niż 70 zł za 120 kapsułek, które odpowiadają 40 sugerowanym porcjom suplementu.

Tylko 1 kapsułka – potężna dawka AAKG i niezliczone korzyści!

Koszty dostawy OSA Sport

Zakupione produkty przeważnie wysyłamy w dniu zamówienia i w zależności od wybranej opcji dostawy, są u Ciebie następnego dnia. Zdarza się, że trwa to trochę dłużej, ale wtedy na osłodę zawsze wysyłamy jakiś gratis do zamówienia ;-)

Koszty przesyłek zagranicznych znajdziecie tutaj

Brak opinii

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120 kaps.

OS597
46,88 zł 54,88 zł -8,00 zł
Czas wysyłki: natychmiast!

https://osasport.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5da1a82e1649c.jpg

Na OsaSport.pl masz aż 90 dni na zwrot zakupionych produktów!

Darmowa dostawa od 200PLN

https://osasport.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5da1b69d06a2f.jpg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: