Optimum Whey Gold Standard 2270g

Whey Gold to jedno z najlepiej przyswajalnych białek

Białko serwatkowe 100% Whey Gold Standard posiada opatentowany kompleks enzymów, dzięki czemu każda porcja produktu jest bardzo szybko i przede wszystkim całkowicie trawiona. Szybka wchłanialność i łatwa przyswajalność przez organizm sprawia, że niezbędne składniki sprawniej trafiają tam, gdzie są potrzebne. Ma to niebagatelny wpływ na jakość treningu i jego efekty, bowiem mięśnie są dobrze odżywione, a po wysiłku otrzymują składniki pozwalające na ich regenerację i wzrost. Whey Gold posiada w swoim składzie enzym laktazę, która gwarantuje pełen rozkład laktozy w procesie trawienia, jeśli odżywkę zmieszamy z mlekiem. Oznacza to, że trenujący, którzy posiadają nietolerancję laktozy, mogą śmiało używać tej odżywki nawet w połączeniu z mlekiem.

Zalety odżywki Whey Gold

  • Szybkie przyswajanie i trawienie odżywki
  • Polecany dla ludzi z nietolerancją laktozy
  • Najwyższa jakość białka

Czy Whey Gold jest dla mnie?

Jeżeli trenujesz jakikolwiek sport związany ze zwiększoną pracą mięśni to Whey Gold jest stworzony właśnie dla ciebie. Jeżeli zależy ci na odpowiedniej suplementacji twoich włókien mięśniowych, pozwalającej na ich odżywienie, wzrost, a przede wszystkim regenrację po ciężkim treningu, stosuj regularnie odżwykę od Optimum Nutrition. Jej skład zapewni doskonale wszystko, co niezbędne dla twoich włókien mięśniowych. Odżywka jest bogata w aminokwasy rozgałęzione (BCAA), ma w swoim składzie Glutaminę, która ma bezpośredni wpływ na regenerację zmęczonych mięśni. Laktaza, oraz inne enzymy trawienne pomagają w łatwym przyswajaniu białka, zwiększając pożądane efekty. Nawet jeśli nie masz żadnych nietolerancji pokarmowych, poleca się tę odżywkę chociażby ze względu na wysoką przyswajalność.

Co zawiera Whey Gold?

W każdej porcji Whey Golda otrzymujesz 24g najwyższej czystości białka serwatkowego, będącego mieszaniną czterech frakcji białka z serwatki. Proces obróbki w niskich temperaturach pozwala na zachowanie najbardziej pożądanych składników, które w wysokiej temperaturze uległyby degradacji.

Smak
Truskawka
Wanilia
banan
cappucino
ciasteczko
czekolada - mięta
french wanilia
karmel
karmel - toffi
masło orzechowo - czekoladowe
mleczna czekolada
podwójna czekolada
rocky road
tropikalny
truskawka - banan
748927028669
Brak opinii

Optimum Whey Gold Standard 2270g

OS77-187
249,99 zł
Czas wysyłki: natychmiast!
Wybierz smak

płatności paypo