• Nowy
Sparta Nutrition Hydra Shred 270g

Sparta Nutrition Hydra Shred

to wieloskładnikowa formuła zapewniająca skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej! Przemyślanie dobrane składniki wpływają na wiele mechanizmów, dzięki czemu wielokierunkowo wspomagają ten proces. Duża zawartość kofeiny w różnych postaciach pozwala na uzyskanie silnego pobudzenia psychofizycznego organizmu oraz zapewnia wydajną lipolizę.

Zapewnia silne pobudzenie podczas trudnego okresu redukcji

Jeden z silniejszych spalaczy tłuszczu na rynku

Usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej

Pozwala na zwiększenie efektywności treningu

Znacząco przyspiesza metabolizm

Normalizuje poziom cukru we krwi

Zwiększa poziom katecholamin w organizmie

Zapewnia długotrwałe pobudzenie

Preparat o ciekawych wariantach smakowych

Podnosi termogenezę organizmu

Stymuluje wzrost lipolizy

Redukuje apetyt

DMHA – jest substancją czynną pozyskiwaną z łupiny Juglans Regia. Stanowi legalny, lecz słabszy zamiennik DMAA. Wpływ DMHA na organizm warunkowany jest obecnością grupy metylowej. Pozwala ona na zahamowanie MAO, czyli enzymu degradującego katecholaminy. Dodatkowo zapewnia cząsteczce amfifilowy charakter, dzięki czemu może ona przechodzić do układu nerwowego. Dodatkowo przedłuża czas działania adrenaliny oraz noradrenaliny, co wynika z faktu, że blokuje miejsce ich wiązania.

Ogólny efekt DMHA możliwy jest dzięki temu, że cząsteczka pobudza receptor TAAR1, co zwiększa produkcję noradrenaliny oraz dopaminy.

Dopamina zapewnia uczucie euforii oraz wysoką wydajność układu nerwowego podczas ciężkiego okresu redukcji.

Wanilina – jest substancją, która zapewnia charakterystyczny aromat wanilii. Ze względu na aktywację receptora TRPV1 zwiększa uwalnianie kwasów tłuszczowych i używanie ich jako podstawowe źródło energii. Stosowanie waniliny wraz z karnityną wykazuje synergistyczny wpływ w stosunku do spalania tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z liścia Banaba –jest to roślina, która charakteryzuje się dużą zawartością kwas 2-α hydroksyursylowy oraz tanin. Regulują one gospodarkę węglowodanową organizmu. Kwas 2-α hydroksyursylowy redukuje absorpcję węglowodanów w jelitach, a taniny modulują pracę insuliny. Pozwala to na uregulowanie poziomu cukru we krwi, co znacznie redukuje odkładanie tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z Aaframomum Melegueta

– jest to roślina, której główną substancją aktywną jest 6-paradol. Odpowiada on za redukcję aktywności enzymu odpowiedzialnego za trawienie węglowodanów - α-amylazy. Powoduje to zwiększone wydalanie tej grupy składników, dzięki czemu zmniejszeniu ulega ogólna liczba przyswajanych kalorii.

Ekstrakt z Regia Julgans –jest surowcem pozyskanym z łupiny orzecha włoskiego. Główną substancją tego ekstraktu, która usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej jest oktodryna (DMHA). Wywiera ona ochronny wpływ na dopaminę oraz noradrenalinę, dzięki czemu zwiększa ich stężenie w organizmie. Skutkuje to silniejszą lipolizą oraz zdrowym pobudzeniem organizmu.

Kofeina

jest jednym z najbardziej popularnych stymulantów układu nerwowego. Wysokie dawki tej ksantyny zwiększają lipolizę oraz termogenezę organizmu.

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję (1 miarka) Hydra Shred codziennie po przebudzeniu oraz 1 porcję przed aktywnością fizyczną lub po południu zachowując odpowiedni odstęp między porcjami.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

852816008291

Koszty dostawy OSA Sport

Zakupione produkty przeważnie wysyłamy w dniu zamówienia i w zależności od wybranej opcji dostawy, są u Ciebie następnego dnia. Zdarza się, że trwa to trochę dłużej, ale wtedy na osłodę zawsze wysyłamy jakiś gratis do zamówienia ;-)

Koszty przesyłek zagranicznych znajdziecie tutaj

1 Opinie

Ok
Nareszcie coś, co się u mnie sprawdza. Polecam, zwłaszcza wam, dziewczyny. Ananas super smak, innych nie próbowałam.
w

Sparta Nutrition Hydra Shred 270g

OS3139-2737
1 Opinie
148,88 zł
Czas wysyłki: natychmiast!
Smak

https://osasport.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5da1a82e1649c.jpg

Na OsaSport.pl masz aż 90 dni na zwrot zakupionych produktów!

Darmowa dostawa od 200PLN

https://osasport.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5da1b69d06a2f.jpg