• -4,00 zł
Supliiv Wit. D3 2000 40 kaps.
 

Witamina D3 Quali-D® Suplement diety

Dlaczego piszemy o witaminach D3 i K2 razem? Bo, aby ich działanie było pełne i skuteczne, powinno się przyjmować te dwa preparaty równolegle.

Witamina D3, znana jako witamina słońca, ma wpływ na wiele funkcji organizmu. Przede wszystkim jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie mięśni - pomaga w zwiększaniu rozrostu tkanki mięśniowej. Ma dobroczynny wpływ na poprawę odporności i homeostazę. Niektórzy mówią, że nie muszą suplementować witaminy D, bo czerpią ją ze słońca. To prawda, jeśli… przez cały rok codziennie siedzisz na słońcu między 11 a 14 i masz odsłonięte 80% całego ciała. Raczej trudne do osiągnięcia, prawda? W innym przypadku wystarczy 1 tabletka D3 Qali-D® do śniadania (lepsza jakość i przyswajalność niż w standardowych preparatach).

A co jeśli chodzi o witaminę K2 - dlaczego powinna być przyjmowana z D3? Kiedy przyjmujemy D3, organizm zwiększa wchłanianie wapnia. Jego poziom jest wysoki i aby prawidłowo rozprowadzić wapń we krwi, potrzebna jest witamina K2, która jest swego rodzaju dystrybutorem tego związku. Poza tym K2 ma korzystny wpływ na zwalczanie stanów zapalnych, wzmacnianie struktury kości i zmniejszanie ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Witamina K2 MK7 od Supliiv wchłania się dużo lepiej niż standardowe preparaty innych marek i dłużej pozostaje w organizmie -

Składniki aktywne w 1 kapsułce:

Witamina D 50,00 µg ( 2000j.m. ) 1000% RWS*

* RWS - Rekomendowana Wartość Spożycia

Sposób użycia: Zalecana porcja do spożycia to 1 kapsułka dziennie, najlepiej podczas posiłku. Preparat popić około 300 ml wody.

Opakowanie zawiera 40 kapsułek po 650mg

Składniki: Maltodekstryna; otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza; cholekalcyferol (mikrokapsułkowana witamina D –Quali​ ®​ -D); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Numer partii produkcyjnej/najlepiej spożyć przed końcem:​ patrz na spodzie opakowania.

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego stylu życia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Wyprodukowano dla: Supliiv Sp. z o.o. Sp. k., ul. Srebrzysta aleja 17, 05-850 Strzykuły. Kraj pochodzenia: Unia Europejska.

Masa netto:​ 26 g

Quali​ ®​ -D jest zastrzeżonym znakiem towarowym DSM Nutritional Products AG.

No reviews

Supliiv Wit. D3 2000 40 kaps.

OS305
25,99 zł 29,99 zł -4,00 zł
Czas wysyłki: natychmiast!

Produkt dodany do listy życzeń