Nasza firma istnieje od 2005 roku. Od początku dostarczaliśmy naszym klientom odżywki i suplementy pod nazwą Muscle Store, budując swoją pozycję głównie na rynku warszawskim. Obecnie, realizujemy postawione sobie cele i sukcesywnie zwiększamy grono odbiorców naszych produktów. Na początku 2019 roku stworzyliśmy i mamy nadzieję intensywnie rozwijać nową markę - OSA Sport. Prowadzimy sklepy stacjonarne, ale stawiamy głównie na sprzedaż internetową. Sprzedajemy na takich platformach jak Allegro, OLX, Empik, Carrefour, oraz innych. Obsługujemy klientów indywidualnych, ale prowadzimy również sprzedaż hurtową.

Zajmujemy się sprzedażą suplementów diety, odżywek, akcesoriów sportowych, oraz zdrowej żywności. Staramy się zaspokoić potrzeby jak najszerszego grona klientów, stale poszerzając gamę produktów i przygotowując atrakcyjne oferty i promocje. Od początku naszym priorytetem jest fachowy i bezpośredni kontakt z klientem. 

   W naszym sklepie znajdziecie zarówno produkty najpopularniejszych firm na świecie, takich jak Optimum Nutrition, czy Universal Nutrition, jak i polskich potentatów jak Olimp, czy Trec. W ofercie mamy także produkty firm mniej znanych, ale wartych wypróbowania, jak na przykład Propharm, czy PlayUp, czy malutkich manufaktur robiących masła orzechowe jak Basia Basia.

  Zapewniamy Wam szeroki wybór metod płatności, stawiając na nowoczesność, wygodę i bezpieczeństwo. Poza standardowymi sposobami płatności, wprowadziliśmy PayPo – hit ostatnich miesięcy, dzięki któremu nie trzeba mieć nawet środków na koncie, aby dokonać zakupów. Płatność w tym wypadku zostaje odroczona na 30 dni, lub nawet rozłożona na raty.

  Dostawę zakupionych towarów realizujemy za pośrednictwem jednej z największych firm kurierskich - DPD. Jeżeli bardziej odpowiada Wam odbiór w punkcie, możecie wybrać Paczkę w Ruchu, lub Paczkomaty Inpost.

 Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji!