• -10,10 zł
Evolite Acetyl-L-Carnitine + Green Tea 100 kaps.
 

Evolite Acetyl-L-Carnitine + Green Tea spala zbędny tłuszcz

Produkt Evolite Acetyl-L-Carnitine ma działanie uniwersalne, podstawą jego działania jest spalanie tłuszczów poprzez promowanie transportu kwasów tłuszczowych, oraz usuwania z mitochondriów nadmiaru krótko- i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (acetylo-CoA – koenzymu). Ma wiele dodatkowych zalet, jak wspieranie układu nerwowego, czy obniżenie oporności organizmu na insulinę. Pamiętaj L-karnityna to spalanie zbędnego tłuszczu, ochrona komórek nerwowych oraz wsparcie działania całego organizmu, dzięki firmy Evolite w jeszcze lepszej formie acetylu.

Zalety produktu Acetyl-L-Carnitine + Green Tea

  • spalanie zbędnego tłuszczu
  • zwiększona energia przez cały dzień
  • wsparcie działania układu nerwowego
  • regulacja ciśnienia krwi
  • poprawa koncentracji każdego dnia
  • lepsze zarządzanie glikogenem w mięśniach

Jak działa produkt Acetyl-L-Carnitine + Green Tea

Acetyl L-karnityny (ALC) to substancja witaminopodobna, która bierze udział w metabolizmie lipidów. Ma wiele dodatkowych zalet a jej działanie znajdziemy w procesach antyoksydacyjnych i neuroprotekcyjnych. Bardzo ważnym elementem produktu Evolite jest dodatek zielonej herbaty w ilości 100mg na porcję. To połączenie jeszcze bardziej podkręci nasz metabolizm i zamieni zbędny tłuszcz w energię.

Evolite Acetyl-L-Carnitine + Green Tea przydatne jest zwłaszcza przy uprawianiu sportów wytrzymałościowych. Produkt ten pomoże nam dostarczyć więcej energii do mięśni a przy tym zadba o właściwe zarządzanie glikogenem, który w normalnych warunkach jest bardzo szybko zużywany. Tutaj nie musimy się o to martwic. ALC poprawia również koncentrację przez cały dzień. Pomoże również zachować energię bez odczuwalnych wzrostów i spadków mocy przez cały dzień.

. Tak jak pisaliśmy na początku, suplement firmy Evolite jest bardzo uniwersalnym produktem. Oprócz tego, że pomoże zgubić zbędne kilogramy i zwiększy naszą energię, przyczynia się też do ochrony neuroprzekaźników i poprawy syntezy aminokwasów rozgałęzionych BCAA. Producent jak zwykle zadbał o najwyższą jakość produktu, przy tym chwaląc się najniższą ceną na rynku.

Dla kogo przeznaczony jest Evolite Acetyl-L-Carnitine + Green Tea

ALC polecamy przede wszystkim osobom, które trenują sporty wytrzymałościowe takie jak crossfit, bieganie, czy sztuki walki. Produkt firmy Evolite podkręci wasz metabolizm, pomoże spalić zbędny tłuszcz a przy tym poprawi regenerację całego ciała i zadba o właściwy poziom glikogenu w mięśniach. Acetyl-L-Carnitine + Green Tea przyda się również osobom trenującym kulturystykę. Przyczyni się również do zrzucenia opornego tłuszczu i poprawi wytrzymałość na treningu.

No reviews

Evolite Acetyl-L-Carnitine + Green Tea 100 kaps.

OS400
38,90 zł 49,00 zł -10,10 zł
Czas wysyłki: natychmiast!

Produkt dodany do listy życzeń