• -10,10 zł
Evolite Cytrynian Magnezu 180 kaps.
 
Cytrynian magnezu jest organicznym związkiem chemicznym z grupy cytrynianów; to sól kwasu cytrynowego i magnezu. Jest to kombinacja - jedna z najlepszych - łatwo przyswajalnej formy magnezu.
Zalety cytrynianów
Cytryniany minerałów są minerałami w postaci naturalnych, organicznych związków, które zapewniają wielokrotnie lepszą wchłanialność jonów minerałów, niż formy nieorganiczne typu węglany, siarczany i fosforany ulegające rozpadowi w kwasach żołądkowych. Cytryniany są więc dużo lepszym wyborem i produktem zdecydowanie bardziej wydajnym.
Funkcje magnezu
Magnez to pierwiastek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jest niezbędny w procesie metabolizmu i wytwarzania białek. Jego zwiększone zapotrzebowanie często wiąże się z długotrwałym stresem. Ponadto przyczynia się do właściwej pracy mięśni, usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego i pomaga wyeliminować zmęczenie.
Magnez odgrywa także znaczącą rolę w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz zdrowych zębów i kości.
Sposób użycia:

  • 1 kaps dziennie podczas posiłku; popić dużą ilością wody
Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
No reviews

Evolite Cytrynian Magnezu 180 kaps.

OS423
28,90 zł 39,00 zł -10,10 zł
Czas wysyłki: natychmiast!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń