Universal Creatine 500g

Universal Creatine skutecznie pomaga budować beztłuszczową tkankę mięśniową

Creatine 500g to kolejny produkt legendarnej amerykańskiej marki Universal. Firma ta cechuje się jednymi z najlepszych jakościowo suplementów na rynku. Dokładnie tak samo jest w przypadku produktu Creatine 500g, który nie jest zwykłą kreatyną. Został zmikronizowany, co oznacza, że jego przyswajalność jest znacznie większa, a na dodatek znacznie poprawia się rozpuszczalność produktu. Jeśli chcesz zwiększyć siłę, wytrzymałość i suchą masę mięśniową wybierz Universal Creatine

Zalety produktu Universal Creatine 500g

  • pomaga zbudować beztłuszczową masę ciała
  • mikronizowany monohydrat kreatyny
  • poprawia wytrzymałość na treningu
  • mięśnie stają się bardziej „nabite”
  • chroni przed katabolizmem
  • suplement najwyższej jakości od Universal

Jak działa produkt Universal Creatine

Kreatyna jest organicznym związkiem chemicznym, występującym w naszych komórkach mięśniowych, powstaje podczas przemiany materii w organizmie. Jest to źródło energii z którego korzysta nasze ciało podczas krótkich skurczów mięśni. Większość kreatyny jest metabolizowana do fosfokreatyny, która umożliwia odbudowanie ATP. To właśnie ATP jest źródłem energii dla mięśni, a właściwa ilość kreatyny pomaga je zasilić. To właśnie dzięki takiemu działaniu suplement ten jest uważany za najbardziej anaboliczny produkt dostępny na rynku, którego działanie docenia miliony ludzi na całym świecie i używany jest w większości dyscyplin sportowych.

Właściwa ilość energii w komórkach mięśniowych bardzo mocno wspomaga rozbudowę, regenerację oraz siłę mięśni. Wiele niezależnych instytutów badawczych potwierdziło działanie kreatyny i uznało ten suplement za produkt który blokuje proces rozpadu mięśni podczas wysiłku fizycznego a tym samym zwiększa anabolizm mięśni, czyli proces który związany jest ze wzrostem tkanek w organizmie. Dodatkowo monohydrat kreatyny jeszcze bardziej zwiększa siłę i wytrzymałość niż jest to uznawane w przypadku innych odmian kreatyn takich jak jabłczan czy chlorowodorek kreatyny.

Dla kogo przeznaczony jest Universal Creatine

Universal Creatine przeznaczony jest dla osób, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniowa, a przy tym poprawić siłę i wytrzymałość swojego ciała. Suplement jest bardzo czystym produktem i w jego składzie znajdziemy tylko to co najlepsze – 100% mikronizowanego monohydratu kreatyny. Polecamy używać go zarówno w sportach sylwetkowych jak i sportach, które wymagają krótkich i mocnych spięć włókien mięśniowych, np. piłka nożna, MMA, biegi krótkodystansowe. W 500g produktu znajduje się 100 porcji po 5g.

Koszty dostawy OSA Sport

Zakupione produkty przeważnie wysyłamy w dniu zamówienia i w zależności od wybranej opcji dostawy, są u Ciebie następnego dnia. Zdarza się, że trwa to trochę dłużej, ale wtedy na osłodę zawsze wysyłamy jakiś gratis do zamówienia ;-)

Koszty przesyłek zagranicznych znajdziecie tutaj

Brak opinii

Universal Creatine 500g

OS65
49,99 zł
Czas wysyłki: natychmiast!

https://osasport.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5da1a82e1649c.jpg

Na OsaSport.pl masz aż 90 dni na zwrot zakupionych produktów!

Darmowa dostawa od 200PLN

https://osasport.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5da1b69d06a2f.jpg

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: