Pamięć i koncentracja

Dobra pamięć - marzenie każdego

Dobra pamięć i prawidłowa koncentracja są niezwykle ważne do skutecznej nauki, wydajnej pracy oraz procesów zapamiętywania. Niestety pośpiech, stres, brak aktywności fizycznej czy niewłaściwa dieta powodują spore kłopoty z pamięcią i koncentracją oraz potęgują uczucie wyczerpania organizmu. Naturalne suplementy, bogate w witaminy i minerały, zdecydowanie zwiększają sprawność intelektualną.

Działanie preparatów na pamięć

Problemy z pamięcią i koncentracją spotykają najczęściej osoby starsze oraz znajdujące się w stresujących sytuacjach. Naturalne suplementy diety, zawierające m.in. lecytynę, guaranę czy żeń-szeń, wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Poprawiają także ukrwienie mózgu i pomagają w zapamiętywaniu. Preparaty na pamięć i koncentrację zwiększają percepcję i sprawiają, że jesteśmy w stanie zachować sprawny umysł na dłużej. 

Dla kogo są suplementy na pamięć i koncentrację

Regularna suplementacja odżywkami na pamięć i koncentrację polecana jest młodzieży, która znajduje się w okresie wzmożonej nauki oraz osobom, które codziennie podejmują intensywny wysiłek umysłowy. To świetne rozwiązanie również dla seniorów, dla utrzymania prawidłowej pracy mózgu. Odpowiednio dobrany suplement diety może wspomóc pamięć i koncentrację niezbędną w nauce, pracy, sporcie czy podczas codziennych czynności, takich jak np. prowadzenie samochodu. 

Jeśli jesteś ciągle rozkojarzony, masz osłabioną koncentrację i kłopoty z zapamiętywaniem to z pewnością wynika to m.in. z przewlekłego stresu, przemęczenia albo siedzącego trybu życia. Nasz układ nerwowy wykonuje każdego dnia ogromną pracę. Wspomóż go naturalnymi suplementami diety na pamięć i koncentrację. To zdecydowanie poprawi Twój komfort codziennego życia.

Aktywne filtry

Swanson Gotu Kola Full Spectrum 435mg 60 kaps.
Available
Pamięć i koncentracja

Swanson Gotu Kola Full Spectrum 435mg 60 kaps.

OS4071
13,91 zł
Swanson Gotu Kola Full Spectrum 435mg 60 kaps. Naturalny suplement ziołowy wspomagający układ nerwowy, poprawiający krążenie. Gotu Kola, czyli Wąkrota Azjatycka, wzmaga syntezę kolagenu, przez co wpływa na poprawę zdrowia skóry, oraz wzmacnia naczynia krwionośne poprawiając ich wytrzymałość. Suplement poprawia również pamięć i koncentrację. Dawkowanie...
Pokazano 1-24 z 36 pozycji