Trec Boogieman 300g
 

Trec Boogieman to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych i skutecznych suplementów przedtreningowych na rynku

Trec Nutrition tworząc ten produkt wykorzystał całą swoją wiedzę i bogate doświadczenie, dzięki czemu powstała naprawdę mocna przedtreningówka. Boogieman spełnia wszystkie wymagania, jakie obecnie sportowcy stawiają tego rodzaju formułom stosowanym przed treningiem. Przyjrzyjmy się bliżej temu produktowi.

Zalety Trec Boogieman 300g

  • zapobiega odwodnieniu 
  • pobudza i zwiększa poziom energii
  • pozwala osiągnąć długo utrzymujący się efekt pompy mięśniowej
  • poprawia ukrwienie mięśni
  • zwiększa wytrzymałość i wydolność tlenową organizmu
  • zmniejsza uczucie zmęczenia
  • poprawia nastrój i samopoczucie
  • poprawia koncentrację
  • ma działanie antykataboliczne

Skład Boogieman'a

O tym produkcie można śmiało powiedzieć, że jest to kompletna odżywka przedtreningowa, której działanie odczuwalne jeszcze długo po skończonym wysiłku fizycznym. Przede wszystkim zawiera on wszystkie składniki, dzięki którym można cieszyć się efektem tak zwanej pompy mięśniowej. Mówimy tu przede wszystkim o argininie i cytrulinie, które jako dwa główne substraty biorą udział w syntezie tlenku azotu. Dzięki zwiększonej ilości tlenku azotu we krwi, mięśnie są szybciej i obficiej zaopatrywane w składniki odżywcze i antykataboliczne, do mięśni dociera więcej aminokwasów, glukozy i kreatyny. Aminokwasy niezbędne do syntezy tlenku azotu podawane są postaci AKG (alfaketoglutaran), oraz jabłczanu, dzięki czemu nie tracą swych najważniejszych właściwości w drodze do mięśni poprzez układ pokarmowy. W każdych 10g Boogieman posiada aż 2500mg jabłczanu cytruliny, oraz 1500mg AKG argininy

Trec Nutrition, twórca przedtreningówki Boogieman, nie zapomniał również o witaminach i minerałach. Tutaj mamy przede wszystkim magnez oraz witaminy z grupy B, niezbędne w przemianach aminokwasowych i regeneracji włókien mięśniowych po znacznym wysiłku.

Odpowiednie dawki kofeiny, tauryny i tyrozyny dostarczane organizmowi wraz z suplementem, działają pobudzająco i maksymalizują zdolności wysiłkowe i wytrzymałość. Dzięki temu znacznie wzrasta skuteczność treningu. Teanina, różeniec górski i żeń-szeń zwiększają koncentrację. Zwłaszcza te dwa ostatnie są niezwykle ważne, ponieważ wpływają na poprawę odporności organizmu na stres, na jaki jesteśmy narażeni przy zwiększonym wysiłku fizycznym powodującym wyczerpanie.

Beta-alanina, która zwiększa wytrzymałość, pozwala na znacznie dłuższy trening ze zwiększoną intensywnością.

Suplement w swoim składzie ma również dawkę kwasu ALA, który podobnie jak różeniec i żeń-szeń koreański, skutecznie działa jako przeciwutleniacz zwalczający wolne rodniki.

Jak działa Trec Boogieman

Śmiało można stwierdzić, że ta przedtreningówka ma kompleksowe działanie. Zapewnia pobudzenie przed treningiem, wzmaga zdolności organizmu do wysiłku fizycznego, poprawia koncentrację i zapewnia skuteczną regenerację zmęczonych mięśni.

Dla kogo jest Trec Boogieman

Ta mocna przedtreningówka przeznaczona jest dla wszystkich, którym zależy na mocnym pobudzeniu przed treningiem i na regularnym zwiększaniu możliwości treningowych. Boogieman zadba o każdy istotny aspekt treningu, zwiększa zdolności do wysiłku i wytrzymałość, poprawia koncentrację i dba o regenerację mięśni.

Forma
proszek
5902114015640
No reviews

Trec Boogieman 300g

OS403-891
94,88 zł
Czas wysyłki: natychmiast!
Smak

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń